" Profesyonellerden profesyonellere… "
 
  Kurumsal    Hizmetlerimiz    Eğitimlerimiz    Takvim    Uzmanlarımız    Referanslarımız    İletişim

20 Kasım 2017 Pazartesi    

     
  GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ  
     
  Ro-Ta Eğitim ve Danışmanlık Ltd.Şti. ,müşterilerinin gizlilik ilkelerine saygı gösterir, ve teknolojinin bütün imkanlarını kullanarak, sizin bilgilerinizi gizli tutar.Nasıl mı ?

Ro-Ta Eğitim ve Danışmanlık Ltd.Şti. hangi bilgileri saklar ?

Ro-Ta Eğitim ve Danışmanlık Ltd.Şti.'te navigasyon yaptığınız sayfaların bilgileri depolanabilir.Bunun sebebi, sizin ilgi alanlarınızı öğrenmek ve bazı istatistiksel bilgiler toplamaktır.Bu bilgiler sadece 'ı geliştirmek için kullanılır.

Sizin internette nerelerde surf yaptığınız bilgisini kaydetmez. Ro-Ta Eğitim ve Danışmanlık Ltd.Şti., grup olarak, müşterilerin en çok hangi marka ve modellerle ilgilendiğinin istatistiğini de tutar.

Kişisel bilgileriniz, sizin izniniz olmadan, üçüncü şahıs ya da kurumlarla paylaşılmaz.

Ro-Ta Eğitim ve Danışmanlık Ltd.Şti. bu bilgileri nasıl saklı tutuyor ?

Ro-Ta Eğitim ve Danışmanlık Ltd.Şti. tarafından saklanan bilgilere, sadece giriş izni olan çalışanları ulaşabilir.Bu bilgiler güvenli bir Network ağı üzerinde saklanır.Bir sipariş verdiğinizde ya da kişisel bilgilere girdiğinizde güvenli bir siteye yönlendirilirsiniz.Bu bilgileriniz SSL (Secure Socket Layer) teknolojisiyle üçüncü şahısların asla göremeyeceği bir şifreleme sistemiyle kaydedilir.

Ro-Ta Eğitim ve Danışmanlık Ltd.Şti. e-mail adresimi nasıl kullanıyor ?

E-mail adresiniz web sitemizdeki değişiklikleri, yeni servisleri, promosyonları ve özel indirimleri size bildirmek için kullanılır.Eğer bu tip bilgileri almak istemiyorsanız,size gönderilen ilgili yönergeleri izleyiniz.

Bize ulaşın

Eğer 'ın gizliliği konusunda yorum veya sorularınız varsa lütfen müşteri hizmetleriyle temasa geçin veya info@rota-egitim.com mail adresimize tüm Dilek ve Şikayetlerinizi yazarak yollayınız.

Ro-Ta Eğitim ve Danışmanlık Ltd.Şti. Gizlilik Sözleşmesidir.

 
 
     
     
 

  Menüye Bağlı Alt Başlıklar

 

 
Hakkımızda  
Vizyon & Misyon  
İnsan Kaynakları  
Güncel Haberler  
 

 

 
 
  Kurumsal  |  Hizmetlerimiz  |  Eğitimlerimiz  |  Takvim  |  Uzmanlarımız  |  Referanslarımız  |  İletişim ROTA Kurumsal Hizmetler Ltd. Şti., 2006(c). Tüm Hakları saklıdır. İzinsiz Alıntı Yapılamaz.
  Designed and Developped by Gelecek Dunyasi
  Component Talya Upload & Smart Image
 

Gizlilik Sözleşmesi  |  Telif Hakları