" Profesyonellerden profesyonellere… "
 
  Kurumsal    Hizmetlerimiz    Eğitimlerimiz    Takvim    Uzmanlarımız    Referanslarımız    İletişim

23 Kasım 2017 Perşembe    

     
  HAKKIMIZDA  
     
  RO-TA Kurumsal Hizmetler Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti.
  20.yy’da globalleşme olgusunun ortaya çıkmasıyla rekabet yerel olmaktan çıkıp uluslarararası bir nitelik kazanmıştır. Günümüzde, tüm işletmeler coğrafi konumları ve faaliyet alanları ne olursa olsun, global rekabet olarak da adlandırılan bu yeni rekabet türüyle karşılaşmaktadırlar. Klasik rekabet stratejilerinde anahtar başarı faktörleri olarak görülen teknoloji, ekonomik ve finansal kaynaklara ulaşılabilirlik, yüksek pazar payı gibi unsurlara global rekabet ile birlikte “insan kaynakları gücü” de eklenmiştir. Artık, rekabetçi piyasalarda başarılı olabilmek için yüksek teknolojiye, etkin ekonomik ve finansal kaynaklara sahip olmak; yüksek pazar payını elde tutmak yeterli olmamaktadır; bütün bu avantajları etkin insan kaynakları yönetimiyle birleştirmek gerekmektedir. Etkin insan kaynakları yönetimi için ise sürekli gelişim ve sürekli eğitim ön koşuldur.

2005 yılında İstanbul’da kurulan RO-TA Kurumsal Hizmetler, müşterilerinin insan kaynakları politikalarını sürekli gelişim ve sürekli eğitim süreçleriyle desteklemektedir. Ülkemizin önde gelen saygın uzmanlarıyla çalışmayı prensip edinen şirketimizin amacı müşterilerimize gerçek fayda sağlayacak danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktır. Türk ve dünya piyasalarına ve ülkemizdeki ana sektörlere hakim değerli ve tanınan uzmanlarımız sayesinde bu hedefe ulaşmak konusunda sağlam beklentiler taşımaktayız.


 

 
     
  Yazıcı Dostu    Arkadaşıma Gönder  
     
     
 

 Menüye Bağlı Alt Başlıklar

 

 
Hakkımızda  
Vizyon & Misyon  
İnsan Kaynakları  
Güncel Haberler  
 

 

 
 
  Kurumsal  |  Hizmetlerimiz  |  Eğitimlerimiz  |  Takvim  |  Uzmanlarımız  |  Referanslarımız  |  İletişim ROTA Kurumsal Hizmetler Ltd. Şti., 2006(c). Tüm Hakları saklıdır. İzinsiz Alıntı Yapılamaz.
  Designed and Developped by Gelecek Dunyasi
  Component Talya Upload & Smart Image
 

Gizlilik Sözleşmesi  |  Telif Hakları