" Profesyonellerden profesyonellere… "
 
  Kurumsal    Hizmetlerimiz    Eğitimlerimiz    Takvim    Uzmanlarımız    Referanslarımız    İletişim

23 Kasım 2017 Perşembe    

     
  Münevver ŞİMŞEK  
     
  19 Mayıs Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya bölümünden 1987 yılında mezun oldu. Marmara Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü - Uluslararası Kalite bölümünde “Hizmette Kalite Yönetimi” konusunda yüksek yaptı.


1996-2000 yılları arasında kurucusu olduğu Danış Teknik Müşavirlik Hizmetleri ve Tic. Ltd. Şti.’nde Uzman Danışman ve Eğitmen olarak görev yaptı.
1996-1998 yılları arasında Marmara Üniversitesi Uluslararası Kalite Yönetimi Master programında öğretim görevlisi olarak çalıştı.
1990-1995 yılları arasında Solventaş Teknik Depolama A.Ş.’nde Kalite Kontrol , Kalite ve Çevre Yönetiminden Sorumlu Yönetici olarak,
1988-1990 yılları arasında Alfred H. Knight Gözetim ve Analiz Hizmetleri A.Ş.’de Kalite Kontrol Laboratuar Sorumlusu olarak,
Münevver Şimşek halen kurucusu olduğu DAMS Eğitim ve Danışmanlık Merkezi‘nde Yönetim danışmanlığı, Çevre ve Kalite Yönetim Sistemleri danışmanlığı, Denetim hizmetleri konularında görev yapmaktadır. Avrupa Birliği komisyonu tarafından AB ‘nin yürüttüğü projelerde yukarda adı geçen alanlarda görev almak üzere onaylanmıştır.

1996 yılında yayınlanmış “Kalite El Kitabı” ve 1997 yılında yayınlanmış “Hizmette Kalite" ve 1999 yılında yayınlanmış “Endüstride ISO 9000 Uygulamaları” isimli kitapları bulunmaktadır.
 
     
  Yazıcı Dostu    Arkadaşıma Gönder  
     
     
 

 Menüye Bağlı Alt Başlıklar

 

 
Doç.Dr.Oğuzhan BAHADIR  
Prof.Dr.Tekin AKGEYİK  
Dr.Oğuzhan BAHADIR  
Prof.Dr. Rüstem HACIRÜSTEMOĞLU  
Prof.Dr. Nejat BOZKURT  
Prof. Dr. Şehamet BÜLBÜL  
Prof.Dr. Canan ÇETİN  
Prof.Dr. Recep PEKDEMİR  
Prof. Dr. Asuman YALÇIN  
DoçDr.Şevket SAYILGAN  
Yrd.Doç.Dr. Emin ZEYTİNOĞLU  
Nilgün VURAL  
Münevver ŞİMŞEK  
Yrd.Doç.Dr.Muzaffer Şahin  
Aydın GÖLE  

 

 
 
  Kurumsal  |  Hizmetlerimiz  |  Eğitimlerimiz  |  Takvim  |  Uzmanlarımız  |  Referanslarımız  |  İletişim ROTA Kurumsal Hizmetler Ltd. Şti., 2006(c). Tüm Hakları saklıdır. İzinsiz Alıntı Yapılamaz.
  Designed and Developped by Gelecek Dunyasi
  Component Talya Upload & Smart Image
 

Gizlilik Sözleşmesi  |  Telif Hakları